Co děti potřebují

Aby se dětem v naší mateřské škole co nejvíce líbilo, je nutné, abyste je z domova vybavili následujícími věcmi:


Pohodlné a praktické oblečení do vnitřních prostor školky. Dítě v tomto oděvu stráví většinu dne, je proto velice důležité, aby se v něm dítě cítilo opravdu příjemně (tepláky, tričko a ponožky).

 • Přezůvky se světlou podrážkou, to znamená pohodlná obuv, kterou bude dítě nosit pouze v budově MŠ. Nedávejte dětem pantofle nebo cvičky. Jako přezůvky mohou být i ortopedické sandály. Přezůvky podepište.
 •  Oblečení pro pobyt venku je nutno přizpůsobit ročnímu  období (tepláky a mikinu, popř. boty na pobyt venku - ne pantofle).
 • Počasí bývá někdy nepřející, a proto by každý měl mít k dispozici pláštěnku.
 • U dětí člověk nikdy neví, co vyvedou nebo co se stane, a proto je zapotřebí kompletní náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, triko, tepláky) a igelitovou tašku pro možnost špinavého prádla.
 • K odpolednímu spánku uleháme v pyžamku.
 • Děti ve třídě Sluníček potřebují sportovní věci na velký tělocvik do tělocvičny: tenisky nebo cvičky (ne baleríny), tepláky a triko. Toto oblečení musí být jiné než pro pobyt ve MŠ a je stále uložené v tašce v šatní skříňce.
 • Předškoláci si mohou přinést na odpočinek vlastní polštářek.

  Všechny věci, prosíme, řádně označte, ušetří nám to mnoho času.

  Všechno oblečení i jeho součásti by měly být funkční – zipy, knoflíky... Kupujete-li obuv, vyberte takový typ, který si dítě dokáže samo obout.

Platby

Úplata za předškolní vzdělávní (tzv. školné)  1.100,- Kč se platí přes účet č. 2702003504/2010 do 15. dne v měsíci. První platbu proveďte, prosíme, o prázdninách tak, aby při nástupu dítěte do školky již bylo školkovné uhrazeno. Do zprávy pro příjemce je nutné uvést jméno dítěte. Variabilní symbol není zapotřebí.

Stravné se hradí do 25. dne předcházejícího měsíce. Částka  950,– Kč se hradí přes účet č. 2901478748/2010.  Variabilní symbol: celé datum narození dítěte + 1. (dítě narozené 1.5.2005 bude mít variabilní symbol: 010520061). Do zprávy pro příjemce se napíše Stravné CMŠ Laura a jméno dítěte.

Kulturní akce (divadla, hudební programy, exkurze apod.) se hradí ze školného.