Co děti potřebují

Aby se dětem v naší mateřské škole co nejvíce líbilo, je nutné, abyste je z domova vybavili následujícími věcmi:


Pohodlné a praktické oblečení do vnitřních prostor školky. Dítě v tomto oděvu stráví většinu dne, je proto velice důležité, aby se v něm dítě cítilo opravdu příjemně (tepláky, tričko a ponožky).

  • Přezůvky se světlou podrážkou, to znamená pohodlná obuv, kterou bude dítě nosit pouze v budově MŠ. Nedávejte dětem pantofle nebo cvičky. Jako přezůvky mohou být i ortopedické sandály. Přezůvky podepište.
  •  Oblečení pro pobyt venku je nutno přizpůsobit ročnímu  období (tepláky a mikinu, popř. boty na pobyt venku - ne pantofle).
  • Počasí bývá někdy nepřející, a proto by každý měl mít k dispozici pláštěnku.
  • U dětí člověk nikdy neví, co vyvedou nebo co se stane, a proto je zapotřebí kompletní náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, triko, tepláky) a igelitovou tašku pro možnost špinavého prádla.
  • K odpolednímu spánku uleháme v pyžamku.
  • Předškoláci si mohou přinést na odpočinek vlastní polštářek.

    Všechny věci, prosíme, řádně označte, ušetří nám to mnoho času.

    Všechno oblečení i jeho součásti by měly být funkční – zipy, knoflíky... Kupujete-li obuv, vyberte takový typ, který si dítě dokáže samo obout.

Platby

Úplata za předškolní vzdělávní (tzv. školné)  1.400,- Kč se platí přes účet č. 2702003504/2010 do 15. dne v měsíci. První platbu proveďte, prosíme, o prázdninách tak, aby při nástupu dítěte do školky již bylo školkovné uhrazeno. Do zprávy pro příjemce je nutné uvést jméno dítěte. Variabilní symbol není zapotřebí.

Stravné se přihlašuje a odhlašuje na portálu: Strava.cz | Přihlášení; číslo jídelny je 4426. U "Uživatele" je potřeba zadat jméno a příjmení dítěte ve formátu: jméno.příjmení. Heslo pro přihlášení si nastavte pomocí odkazu: aktivace účtu / reset heslaAbyste mohli stravu přihlásit, je nejprve potřeba obědy předplatit. Stravné se hradí na účet: 2901478748/2010. Variabilní symbol je rodné číslo dítěte.

Kulturní akce (divadla, hudební programy, exkurze, ceny za soutěže...) 800Kč na pololetí.